Yatay Buzdolabı

Yatay buzdolabı modelleri genel olarak dondurma dolaplarında ya da soğuk tutulması gereken donmuş besinlerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat yatay buzdolabı modellerinin de kola dolabı olarak kullanıldığını görmek mümkündür.

Yatay Servis Buzdolaplari Uniteleri

Bu ürün için firmaya mesaj gönder teklif iste.

Yatay buzdolabı. Yatay buzdolabı mermer tablalı adg 5u döner ocağı 5 gözlü üstten motorlu özellikler özel dokunmatik kontrol paneli iç gövde aisi 304 2b paslanmaz çelik dış g. 1 takım minimum sipariş miktarı 7 yrs 24 93 7. Endüstriyel buzdolabı çeşitleri yatay ve dikey seçenekleri ile profesyonel mutfaklar için kurtarıcı niteliktedir.

Bu ürünü veya benzerini satan 214 firma daha var. Yatay buzdolabı tıbbi buzdolabı derin dondurucu buzdolabı tıbbi depolama için. Bu ürünü veya benzerini satan 214 firma daha var.

Yatay buzdolabı modelleri genel olarak dondurma dolaplarında ya da soğuk tutulması gereken donmuş besinlerde karşımıza çıkmaktadır. Estrade endüstriyel tip buzdolapları ve derin dondurucular. Toggle navigation ürünler menüsü için tıklayın.

öztiryakiler 12 çekmeceli yatay tip buzdolabı ta 460 lmv model. Endüstriyel buzdolabı modelleri ve fiyatları. Fakat yatay buzdolabı modellerinin de kola dolabı olarak kullanıldığını görmek mümkündür.

En yüksek tedarik eden ülkeler veya bölgeler çin tayvan çin ve tayland şeklindedir ve sırasıyla yatay mini buzdolabı ürününün 99 1 ve 1 kadarını karşılarlar. Teklif iste en uygun fiyati bulalim. Tedarikçiyle irtibat kurun.

Yatay buzdolabı kısa. Böyle yapılar da stant ve benzeri sürekli ürün giriş çıkışı olan yerlerde çıkmaktadır. 900 00 1 500 00 takım.

Tezgah tipi buzdolabı statik soğutma dört kapılı 700 litre. öztiryakiler 12 çekmeceli yatay tip buzdolabı çekmece sayısıyla gıdaları birbirlerine karıştırmadan farklı yerlerde saklamanıza olanak sağlarken opsiyonel olarak sunulan hareketli tekerlek seçeneğiyle de dolabınızı daha kolay hareket ettirmenize yardımcı oluyor. Her ihtiyaca cevap verebilmek adına sanayi tipi buzdolabı modellerinde tek kapılı seçeneklerin yanı sıra çift kapılı ve daha geniş hacimli olan modeller de yer alıyor.

426 yatay mini buzdolabı tedarikçisi bulunmaktadır ve bunların büyük bir kısmı asya içindedir. Böyle yapılar da stant ve benzeri sürekli ürün giriş çıkışı olan yerlerde çıkmaktadır. Yatay buzdolabı kısa.

Cgn4 dört kapılı yatay buzdolabı 27225 18 14973 85 kdv dahil veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

Ev Aletleri Ten Dondurucular De 0 86 Derece Sifirin Altinda 208l Yatay Ultra Dusuk Sicaklik Buzdolabi Termostatik Laboratuvar Dondurucu Kutusu Sanayi Kullanimi Aliexpress Da

Yatay Buzdolabi Toptan Ticarethane Com

Yatay Buzdolaplari Kisa Frenox Profesyonel Buzdolaplari Professional Refrigeration

3 Kapili Yatay Buzdolabi Professional Line

Frenox Yatay Buzdolabi Counter Type Refrigerators Frenox Yatay Buzdolabi Bar Line Series Refrigerators Buzdolabi

Tasinabilir Hizli Sogutma Dusuk Guc Sessiz Kamp Emme Buzdolabi 3 Yollu Gaz Dolabi Ce Belgeli

Frenox Yatay Buzdolabi Counter Type Refrigerators Frenox Yatay Buzdolabi Bar Line Series Refrigerators Buzdolabi

Sandik Tipi Yatay Dondurucu Modelleri Ve Fiyatlari Vestel

55l Ev Buzdolabi Ev Dondurucu Buzdolabi Ticari Yatay Dondurucu Tek Kapi Icecek Buzdolabi Aliexpress

Yatay Buzdolabi Kisa

Endustriyel Mutfak Buzdolabi Yatay Tip Dsmk1709

Dt955 Diora Buzdolaplari Buy Buzdolabi Derin Buzdolabi Yatay Buzdolabi Product On Alibaba Com

500l Buyuk Hacimli Kullanilan Ticari Buzdolaplari Satilik Paslanmaz Celik Iki Kapi Yatay Buzdolabi Kullanilan Derin Dondurucu Buy Satilik Ticari Buzdolaplari Yatay Buzdolabi Kullanilan Derin Dondurucu Product On Alibaba Com

Mutfak Dunyasi Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Mutfak Dunyasi Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Yatay Buzdolabi Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Zoibkd Lab 86 C Yatay Ultra Dusuk Sicaklik Tibbi Derin Laboratuvar Dondurucu Buzdolabi 60l Aliexpress

Deep Freeze Dondurucu Buzdolaplari

Cam Kapili Yatay Buzdolabi

Buzdolaplari

Endustriyel Buzdolabi Derin Dondurucu Modelleri Ve Fiyatlari Cafemarkt

Yatay Buzdolabi

Empero Yatay Buzdolabi Fiyati Taksit Secenekleri Ile Satin Al

Yatay Buzdolabi Yakgaz Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Deep Freeze Dondurucu Buzdolabi Yatay Tip Dsmk1255

Uc Kapili Fan Sogutma Tezgah Alti Cam Kapi Buzdolabi Geri Bar Yatay Buzdolabi Buy Uc Kapi Arka Bar Buzdolabi Arka Bar Sogutucu Arka Bar Yatay Buzdolabi Product On Alibaba Com

Yatay Tip Buzdolabi Kiev De O Restoriya Grupp Ooo Internet Magazasindan Yatay Tip Buzdolabi Kiev Ukrayna Alin Restoriya Grupp Ooo Allbiz

Yatay Buzdolabi Toptan Ticarethane Com

Buzdolabi Fiyatlari Ve Modelleri Trendyol

Tek Sicaklik Emme Buzdolabi Dc 12v Ozellestirilmis Renk 35l Yatay Emme Sogutucu

Yatay Buzdolaplari Frenox Profesyonel Buzdolaplari Professional Refrigeration

Frenox Yatay Buzdolabi Counter Type Refrigerators Frenox Yatay Buzdolabi Bar Line Series Refrigerators Buzdolabi